dowolna

Nieruchomości Komorów - Oferty sprzedaży nieruchomości

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

1 820 000 zł1 750 m² 1 040 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka w zielonym Komorowie. Spokój, zieleń i doskonała komunikacja Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w jednej z najbardziej zielonych i cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł8 120 m² 6,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w województwie podkarpackim, powiecie kolbuszowskim, gminie Majdan Królewski, miejscowość Komorów, 36-110 Majdan Królewski. Dane ewidencyjne Numer.

Szczegóły ogłoszenia

3 234 000 zł4 200 m² 770 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona w Komorowie, w gminie Michałowice. Dobra propozycja dla inwestora. Wg. Mpzp idealne miejsce dla hotelu, motelu, pensjonatu lub rozwiązań z zakresu sportu, rekreacji,.

Szczegóły ogłoszenia

2 380 000 zł1 981 m² 1 201,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Komorowie, ogrodzona, zadbana, słoneczna. Jedna z nielicznych już działek w Komorowie. W sąsiedztwie park, dużo zieleni, bezpośrednie sąsiedztwo lasu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 260 000 zł350 m² 9 314,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:990 m²

Wyjątkowy dom w prestiżowej części Komorowa, elegancja, przestrzeń i natura w pełnej harmonii. Zapraszamy do odkrycia unikalnej nieruchomości położonej przy malowniczej, zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł8 861 m² 16,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka ewidencyjna nr 688, położona w miejscowości Komorów, gmina Majdan Królewski, powiat kolbuszowski, województwo podkarpackie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 000 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki w otoczeniu natury - idealna inwestycja! Oferujemy działkę rolną o powierzchni 3000 m , położona w kameralnym kompleksie 10 działek z wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł1 019 m² 2 404,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o pow. 93 ary zabudowaną budynkiem użyteczności publicznej w miejscowości Komorów w gminie Wierzchosławice, ok. 15 km od Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 180 000 zł1 981 m² 1 100,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana ze starodrzewem o pow. 1980 m2 położona w Komorowie. Wszystkie media miejskie w ulicy bezpośrednio przy działce. Sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne na.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł2 490 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do kupienia słoneczna działka w Komorowie na osiedlu nowych rezydencji. Odległość do wkd ok 1,5km, szkoła 1,2km Działka o powierzchni 2490m2 w kształcie prostokąta. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

134 900 zł3 199 m² 42,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

w atrakcyjnej cenie, bo 40zł/m2 we wsi Kwiatkówek Gmina Kampinos z dostępem do drogi publicznej. Po zamieszczonym szkicu z mapy ewidencyjnej nietrudno się zorientować, że proponowana.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł69,38 m² 8 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wombat Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży - komorów (okolice świdnicy) Z przyjemnością prezentujemy Państwu eleganckie, w pełni odnowione mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 000 zł200 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 430 m²

Klimatyczny dom z ogrodem dla prawdziwego konesera architektury przedwojennej. Pod lupą Home sweet home.piękny, niewielki dom w najbardziej prestiżowej części Komorowa. Dom położony przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł75 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:575 m²

Dom o powierzchni 75 m2, położony w samym sercu Komorowa, idealny dla osób szukających spokoju i bliskości natury, jednocześnie ceniących sobie świetną komunikację oraz pełny dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł8 061 m² 930,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W sercu zielonego Komorowa, w miejscu, gdzie czas płynie wolniej, a codzienność nabiera spokoju, znajduje się wyjątkowa działka o powierzchni 8061 m z prywatnym stawem i domem.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł8 061 m² 930,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka w Komorowie z domem wolnostojącym. Obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia działki wynosi 8061 m2, a domu 372,8 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł200 m² 10 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Komorowie. Idealna zarówno do zamieszkania, oraz jako inwestycja. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł2 800 m² 58,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana o powierzchni 2800 m , zlokalizowana w Komorowie, gmina Syców. Szczegóły działki: powierzchnia : 2800 m Wymiary : działka przyjmuje kształt trójkąta, wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

2 242 800 zł2 492 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| działka gruntu położona w kompleksie wielu działek budowlanych z wewnętrzną drogą dojazdową, z których większość ma kształt prostokąta lub do niego zbliżony. Teren jest objęty.

Szczegóły ogłoszenia

1 446 400 zł1 808 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

1 808 000 zł1 810 m² 998,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1810 m, przeznaczona pod zabudowę rezydencjonalną / jednorodzinną. Nieruchomość położona jest w kameralnej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł1 674 m² 591,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w drugiej linii zabudowy od drogi gminnej, dojazd utwardzony. Lokalizacja - obręb geodezyjny Komorów-Wieś. Metraż działki - 1674m2; wymiary - prostokąt (ok. 35x48m). Wydane pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł1 200 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjno - budowlana o powierzchni 1200 m/kw w atrakcyjnej lokalizacji. Działka powstaje z dużej działki - możliwość kupienia całości o pow 2338m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 107 m²

Klimatyczna nieruchomość z potencjałem Komorów, blisko natury i Tarnowa! Szukasz miejsca, gdzie można zwolnić tempo i cieszyć się spokojem, a jednocześnie mieć szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł75 m² 19 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:575 m²

Na sprzedaż parterowy dom o pow. 75m2 usytuowany na działce o pow. 575m2 w samym centrum Komorowa. Budynek z lat 50 po remoncie w latach 2018/19. Wymienione okna, hydraulika,.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł400 m² 14 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 346 m²

Na sprzedaż Willa z basenem, w cichej, spokojnej i najbardziej prestiżowej części miejscowości Komorów. Dom wybudowany w 2020 roku na działce 1346 mkw Wnętrze wytworne, gustowne.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł2 440 m² 983,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana o łącznej powierzchni 2440 m, położona w prestiżowym i zielonym Komorowie, w otoczeniu starodrzewu oraz eleganckiej zabudowy jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 146 100 zł1 951 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł466 m² 7 081,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:2 508 m²

Zapraszam do zakupu. Klimatyczna , klasyczna Willa w Komorowie do remontu. Idealne miejsce na Dom Spokojnej Starości, pensjonat, dom Seniora. Nieruchomość znajduje się na ładnie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł70 m² 2 414,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania dom o pow. mieszkalnej 70m2, na działce o pow. 300m2, w miejscowości Komorów. Dom wybudowany w 2012r, na działce rekreacyjnej Rodzinnych Ogródków Działkowych.

Szczegóły ogłoszenia

9 300 000 zł444 m² 20 945,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 588 m²

Westate Włochy przedstawia wyjątkową Rezydencję w Komorowie. Komorów to jedna z najbardziej cenionych i pożądanych lokalizacji pod Warszawą - niska zabudowa, dużo zieleni, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Komorów

Komorów,mazowieckie

1 190 000 zł1 442 m² 825,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ładna działka w pięknym Komorowie o pow. 1442m2 blisko zalewu, lasu i rzeki. Wszystkie media ( prąd i studnia na działce), w drodze woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rozmarynu

Komorów,mazowieckie

1 289 000 zł1 673 m² 770,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Alpha Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedania wyjątkową działkę położoną w prestiżowej lokalizacji, w dolinie rzeki Utraty, w Komorowie, koło Pruszkowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Komorów,mazowieckie

1 990 000 zł1 900 m² 1 047,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność w naszym biurze! Piękna działka budowlana w Komorowie idealna dla rodziny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1900 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

2 492 000 zł2 494 m² 999,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 2494 m, idealna pod budowę przestronnej rezydencji lub ekskluzywnej willi. Położona w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu eleganckich domów, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Komorów,mazowieckie

1 050 000 zł1 450 m² 724,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alpha Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Komorowa - przy ul.