dowolna

Działki na sprzedaż Komorów - Oferty sprzedaży działek

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Komorów

Komorów,mazowieckie

1 190 000 zł1 442 m² 825,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż ładna działka w pięknym Komorowie o pow. 1442m2 blisko zalewu, lasu i rzeki. Wszystkie media ( prąd i studnia na działce), w drodze woda, kanalizacja, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rozmarynu

Komorów,mazowieckie

1 289 000 zł1 673 m² 770,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Alpha Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedania wyjątkową działkę położoną w prestiżowej lokalizacji, w dolinie rzeki Utraty, w Komorowie, koło Pruszkowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Komorów,mazowieckie

1 990 000 zł1 900 m² 1 047,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność w naszym biurze! Piękna działka budowlana w Komorowie idealna dla rodziny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1900 m , położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

2 492 000 zł2 494 m² 999,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka o powierzchni 2494 m, idealna pod budowę przestronnej rezydencji lub ekskluzywnej willi. Położona w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu eleganckich domów, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Turystyczna

Komorów,mazowieckie

1 050 000 zł1 450 m² 724,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Alpha Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego położoną w jednej z najbardziej pożądanych części Komorowa - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rozmarynu

Komorów,mazowieckie

939 000 zł1 674 m² 560,93 zł/m²

 

 

 

Komorów,podkarpackie

85 000 zł1 024 m² 83,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja*rezerwacja* Wyjątkowa działka budowlana w Komorowie - 10,24 ar, cena: 85 000 zł Zainwestuj w przyszłość i zdobądź tę atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,podkarpackie

100 000 zł1 898 m² 52,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja*rezerwacja* Atrakcyjna działka budowlana z warunkami zabudowy - Komorów o powierzchni 18,98 ar, cena 100 000 złotych. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,podkarpackie

80 000 zł924 m² 86,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja*rezerwacja* Atrakcyjna działka budowlana 9,24 ar - Komorów | Warunki zabudowy | Spokojna okolica | 80 000 zł Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,podkarpackie

54 000 zł9 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana z warunkami zabudowy - Komorów o powierzchni 9,25 ar, cena 54 000 złotych. Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9,25 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Komorów,mazowieckie

1 446 400 zł1 810 m² 799,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę rezydencjonalną- 1810 m- prestiżowa lokalizacja Szukasz miejsca na budowę wymarzonej rezydencji? Ta wyjątkowa działka oferuje wszystko, czego potrzebujesz przestrzeń, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

2 242 800 zł2 494 m² 899,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę rezydencjonalną- 2494 m- prestiżowa lokalizacja Szukasz miejsca na budowę eleganckiej rezydencji w spokojnym i wyjątkowym otoczeniu? Ta działka to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

2 050 000 zł1 906 m² 1 076 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w zielonej i spokojnej części Komorowa. Nieruchomość częściowo zalesiona, posiada możliwość zabudowy 20% swojej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,mazowieckie

1 600 000 zł1 501 m² 1 065,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 1501 m , zlokalizowana w prestiżowej, rezydencjonalnej części Komorowa. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

2 050 000 zł1 906 m² 1 076 zł/m²

 

 

 

Komorów,podkarpackie

54 000 zł925 m² 58,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana na sprzedaż. Cena: 54 000 zł | Powierzchnia: 9,25 ar | Lokalizacja: komorów, gmina Majdan Królewski Oferta dostępna wyłącznie u nas nie czekaj, działaj! Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

2 050 000 zł1 906 m² 1 076 zł/m²

 

 

 

Komorów,dolnośląskie

399 000 zł1 412 m² 282,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 1412 m , położoną w miejscowości Komorów, gm. Syców. To idealne miejsce zarówno pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

2 050 000 zł1 906 m² 1 076 zł/m²

 

 

 

Komorów,mazowieckie

2 126 600 zł3 100 m² 686,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Komorowie. Lokalizacja: komorów, gmina Michałowice, powiat pruszkowski Powierzchnia: 3100 m . Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Komorów,mazowieckie

1 800 000 zł2 900 m² 620,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana w Komorowie. Lokalizacja: komorów, gmina Michałowice, powiat pruszkowski Powierzchnia: 2900 m . Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

1 080 000 zł1 450 m² 744,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1.450m2 zlokalizowana w Komorowie. Kształt prostokąta o wymiarach 72,5 x 20, dojazd asfaltowy. Media - prąd, woda, gaz i kanalizacja miejska w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,podkarpackie

98 000 zł1 665 m² 58,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja*rezerwacja* Atrakcyjna działka budowlana na sprzedaż. Cena: 98000 zł | Powierzchnia: 16,65 ar | Lokalizacja: komorów, gmina Majdan Królewski Oferta dostępna wyłącznie u nas nie czekaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

2 050 000 zł1 906 m² 1 076 zł/m²

 

 

 

Komorów,mazowieckie

1 446 400 zł1 808 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Unikalna Działka Budowlana na Zamkniętym Osiedlu w Komorowie Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, ale z szybkim dojazdem do miasta? Oferujemy wyjątkową działkę budowlaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,mazowieckie

196 800 zł1 230 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki położone w spokojnej i zielonej części Komorowa, w gminie Kampinos. Właściciele mają wydane Warunki Zabudowy na budowę domu jednordzinnego z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,mazowieckie

200 000 zł1 154 m² 173,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o miejscu, gdzie naprawdę można złapać oddech, ta działka w Komorowie to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby. Położona w otoczeniu malowniczych łąk i lasów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Komorów

Komorów,mazowieckie

2 242 800 zł2 494 m² 899,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka pod zabudowę rezydencjonalną | 2494 m | Prestiżowa lokalizacja Planujesz budowę eleganckiej rezydencji w wyjątkowym otoczeniu? Ta nieruchomość to idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Komorów,mazowieckie

1 499 000 zł1 877 m² 798,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Komorowie z możliwością prowadzenia usług! Doskonałe miejsce do zamieszkania i biznesu! Działka o powierzchni 1877 m2, częściowo zadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Komorów,mazowieckie

2 242 000 zł2 492 m² 899,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Komorowie na zamkniętym osiedlu willowym! Oferta dla wymagających! Działka budowlana o powierzchni 2492 m2 o wymiarach w najdłuższych punktach: 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa Komorów

Komorów,mazowieckie

500 000 zł19 976 m² 25,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

| oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę rolną ( 19976 m 2 ) z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w malowniczej wsi Komorów, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona

Komorów,mazowieckie

1 446 000 zł1 808 m² 799,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Komorowie z możliwością prowadzenia usług! Doskonałe miejsce do zamieszkania i biznesu! Działka o powierzchni 1808 m2, częściowo zadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

910 000 zł900 m² 1 011,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 900m2 zlokalizowana w Komorowie. Kształt prostokąta o wymiarach 27,5 x 32,73, dojazd drogą gminną asfaltową, media wszystkie miejskie, światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Komorów,mazowieckie

1 942 000 zł1 944 m² 998,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana w Komorowie na zamkniętym osiedlu willowym! Oferta dla wymagających! Działka budowlana o powierzchni 1944 m2 o wymiarach ok 55 m x 35,5 m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Komorów

Komorów,mazowieckie

78 000 zł3 000 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rolne (w naszej ofercie posiadamy dwie działki) położone w kompleksie 10 szt. o powierzchni 3000m2 z wewnętrzną drogą o szerokości 6 metrów. Oddalona o około 30km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Komorów

Komorów,mazowieckie

1 446 400 zł1 808 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż Działka pod zabudowę rezydencjonalną | 1808 m | Prestiżowa lokalizacja. Marzysz o budowie luksusowej rezydencji w otoczeniu eleganckich domów i zieleni? Ta działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Komorów,mazowieckie

700 000 zł918 m² 7 526,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w urokliwej części Komorowa- wsi, w pobliżu zalewu. Obszar objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego mpzp z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komorów

Komorów,mazowieckie

2 950 000 zł71 716 m² 41,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Komorów Wieś, gm. Michałowice - do sprzedania przepiękny teren na ulokowanie kapitału. Z wielkim prawdopodobieństwem przyniesie w przyszłości niemałe profity. Aktualnie obowiązujący plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komorów

Komorów,mazowieckie

1 887 000 zł3 700 m² 510 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Komorów, gm. Michałowice - do sprzedania 3700m2 w pięknym otoczeniu łąk i rzeki Utrata z obowiązującym mpzp umożliwiającym zabudowę mieszkalną wolnostojącą na działkach nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Komorów,mazowieckie

700 000 zł918 m² 7 526,88 zł/m²

 

 

 

Komorów,mazowieckie

138 000 zł1 500 m² 92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlana (w naszej ofercie posiadamy dwie działki) położone w kompleksie 12 szt. z wewnętrzną drogą o szerokości 6 metrów. Położone bezpośrednio przy drodze gminnej.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij